Nikdy není dost zle, aby nemohlo být ještě hůř

10. března 2014 v 16:57 | Inna |  Příběhy obyčejného šílenství aneb Něco z bastardova života
Dnes na Vás uvalím trochu pesimistické nálady. Možná víc než trochu. Kdybych nebyla slušná, asi ze sebe vypíšu ty nejprostější výrazy, co znám. Ne, vážně. Všechno mě tak neskutečně se..štve. Nejraději bych se zavřela do temné místnosti (nesměla by být, ale moc malá - jsem klaustrofobik), sama samotinká, abych měla od všech klid.
Samozřejmě, že se přetvařuju! Přede všemi. Vlastně, chvilkama i sama před sebou. Vtipkuju, směju se, ale nejsem šťastná.
Všechno se na mě sype. Asi tak před týdnem bych řekla, že jsem naprosto šťastná, vyrovnaná, bez sebemenších stresů. Ale teď?! Mám chuť rozbít všechno v dosahu mých rukou (vlastně i nohou - do všeho bych s chutí kopla).
Nehodlám psát, co přesně mě vlastně štve. Jsou to osobní důvody. Každopádně je to k nevydržení.
Alespoň, že v té škole se mi zase daří.
Prostě nálada pod psa. Mám chuť někomu něco províst. :D Jsem strašně škodolibá, možná se mi to jednou vymstí, ale v tuto chvíli je mi to jedno. Ke všemu jsem víceméně lhostejná. I když na to nejsem pyšná.
Mimochodem. Víte jak jsem zmiňovala minulý týden o tom, že se téma týdne nevyvedlo? Ne nevíte. Když jsem viděla dnešní téma týdne, myslela jsem, že mě klepne. To si ze mě opravdu dělají srandu. :D Ohlušující ticho. "Paráda".
To zase bude várka keců, duševně se na to připravte.
Večer kromě článku na téma týdne také přidám i nějaký hudební tip, tak se těšte, netěšte, jak chcete. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 caty. caty. | Web | 10. března 2014 v 19:54 | Reagovat

je nějaký divný období, ASI :D
ale jestli ty jsi škodolibá,tak pak nevim, jaká jsem já,protože :DDDD... no comment radši :DD
a před sebou se přetvařuju taky.. častěji než by bylo dobrý.

2 Keeble Keeble | Web | 11. března 2014 v 20:49 | Reagovat

Já už se vyrovnala s tím, že témata týdne jsou pomalu horší než čtvrtletky z teorie a takových těch nepotřebných určovaní a rozlišování z češtiny :D. Já mám ale ten pech, že když jsem naštvaná, škola mi jde asi jako pštrosovi cyrilice :D. Dnes jsem ale měla chuť ten sloh učitelce cyrilicí opravdu napsat! :D

3 Pražský poděs Pražský poděs | 12. března 2014 v 8:31 | Reagovat

Hm tak to je čas na to si říct...seru na to :-D Na uplně a uplně všechno. Taky pomáhaji sprostá slova, hlavně česká. Takové krásné doprdele, nebo kurva. Slyšíš to? doPRRdele!!! kuRRRva!!! To neumí žádnej jinej jazyk...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama